popw-1-1024x141_70a7a.png

Projekt uzyskał dofinansowanie w ramach działania 1.5 Dotacje na
kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Polska Wschodnia
2014-2020 Nr Umowy: POPW.01.05.00-26-0184/20-00,
współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Partnerzy handlowi

Firma LUKI jest dystrybutorem studni i osprzętu telekomunikacyjnego produkowanego przez Telwolt-Beton Sp. z o.o. oraz producentem taśm ostrzegawczych stosowanych m.in. przy budowie linii kablowych na terenie województwa pomorskiego i województw ościennych.

Firma działa na zasadach hurtowni, dzięki wieloletniej współpracy jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Wspólnie dokładamy wszelkich starań aby nasze wyroby były stale dostępne w magazynie.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych naszymi studniami telekomunikacyjnymi, których realizacje robót odbywają się na Pomorzu.

Partner handlowy - firma Luki

W sprzedaży posiadamy również: studnie kablowe, oprawy telekomunikacyjne, linie kablowe i teletechniczne, cement, studnie telekomunikacyjnewsporniki, ramy studni kablowych.  Produkujemy także: kręgi betonowe i bloczki betonowe, płyty drogowe, yomb, jumbo, beton, przepusty drogowe, murki i ścianki oporowe, płyty eko i meba, stropy, beton towarowy, słupki sadownicze, ogrodnicze, nakrywy studni kablowych, słupy do drzewek, dyble, belki i pustaki stropowe. Nasze produkty są wykorzystywane na terenie całej Polski, a w szczególności w województwie podkarpackim, lubelskim, świętokrzyskim.

(C) 2005 - 2024 Telwolt-Beton Sp. z o.o. | realizacja medox.pl | Mapa strony | Polityka Prywatności | Polityka Cookies