popw-1-1024x141_70a7a.png

Projekt uzyskał dofinansowanie w ramach działania 1.5 Dotacje na
kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Polska Wschodnia
2014-2020 Nr Umowy: POPW.01.05.00-26-0184/20-00,
współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Aktualności

Aktualności

Przez dwa dni jednej z największych imprez sadowniczych w Polsce nasze stoisko prezentujące słupki sadownicze odwiedziło ponad 290 osób. Zainteresowanie naszymi wyrobami przekroczyło nasze najśmielsze oczekiwania. Prowadzone podczas targów rozmowy zarówno z sadownikami jak i firmami zajmującymi się profesjonalnym montażem rusztowań niejednokrotnie owocowały złożeniem zamówienia na pierwsze dostawy. Na imprezie usłyszeliśmy bardzo wiele miłych słów na temat oferowanych przez nas wyrobów co utwierdza nas w przekonaniu o należycie obranym kierunku rozwoju naszej spółki.

W dniach 17-19 listopada 2015 roku w Targach Lublin odbyła się już VIII edycja Targów Energetycznych ENERGETICS oraz V edycja Targów Technologii Szerokopasmowych INFOSTRADA.

W dniach 15-17 września 2015 r w Bielsku Białej odbyły się kolejne Targi Energetab.

Przez 3 kolejne dni nasze stoisko było odwiedzane przez wielu partnerów, zarówno tych z którymi od dłuższego czasu współpracujemy jak i nowych z którymi nawiązaliśmy współpracę na targach.

W sprzedaży posiadamy również: studnie kablowe, oprawy telekomunikacyjne, linie kablowe i teletechniczne, cement, studnie telekomunikacyjnewsporniki, ramy studni kablowych.  Produkujemy także: kręgi betonowe i bloczki betonowe, płyty drogowe, yomb, jumbo, beton, przepusty drogowe, murki i ścianki oporowe, płyty eko i meba, stropy, beton towarowy, słupki sadownicze, ogrodnicze, nakrywy studni kablowych, słupy do drzewek, dyble, belki i pustaki stropowe. Nasze produkty są wykorzystywane na terenie całej Polski, a w szczególności w województwie podkarpackim, lubelskim, świętokrzyskim.

(C) 2005 - 2024 Telwolt-Beton Sp. z o.o. | realizacja medox.pl | Mapa strony | Polityka Prywatności | Polityka Cookies